Dodatkowe Tutoriale, Instrukcje
i Aktualizacje do Filmu

Rzeczy, które pokazuję w filmiku mogą czasami się zmienić + pokazanie niektórych aspektów w głównym filmiku zajęłoby zbyt dużo czasu.
Na tej stronie zamieszczam dodatkowe tutoriale i aktualizacje do filmu.

Aktualizacja

Ocean Extra wprowadził aktualizację. Kliknij okrągłą ikonę w prawym górnym rogu ustawień strony obok ‘Opublikuj’, aby otworzyć ustawienia Ocean Extra.

Strona Demo

Pobierz stronę demo

Aby pokazać, jak buduje się stronę w Elementorze, stworzyłem specjalną stronę demo, gdzie wszystko jest jasno pokazane. Jeśli chcesz ją wypróbować, możesz pobrać stronę tutaj

Przekonwertowane Szablony

Dodatkowe Informacje o przekonwertowanych szablonach

Czasami podczas konwertowania starych szablonów do modelu kontenera pojawiają się błędy. W tym filmie pokazuję najbardziej typowe błędy oraz sposoby na ich rozwiązanie. Pokazuję również ustawienia zaawansowane, które po prostu są ciekawe same w sobie.

Play Video
Play Video

Header

Jak zbudować nawigację i nagłówek

W tym filmie pokazuję, jak zbudować nawigację za pomocą wordpressa i jak edytować cały nagłówek za pomocą customizera (czyli z motywem)

Dodatkowa Wskazówka

Jeśli chcesz mieć logo

W tym krótkim filmiku pokazuję, jak załatwić świetne logo za około $5 z fiverr.

Play Video
Play Video

Header

Jak zbudować stopkę (i nagłówek) za pomocą elementora

W tym filmie pokazuję, jak korzystać z elementora i wtyczki Elementor Header & Footer Builder tak aby zbudować stopkę i ewentualnie nagłówek za pomocą elementora

Play Video

Keep it updated

OceanWP updated it's recommended plugins

When I made the video, OceanWP recommended Elementor, OceanExtra and a few other plugins when you installed the theme. We used that recommendation to install the plugins.

Now OceanWP changed it’s recommendations.

We need to install the following plugins:

  1. Ocean Extra
  2. Elementor
  3. Envato Elements

You have to install them now by hovering over plugins, clicking on add new and then searching for the plugins. There you can click on install and then on activate for each one.

To wszystko